Pieteikt nodarbību

Skola:

Kontaktpersona:

Iesniegtie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Skolu programmas "Dzīvei gatavs" vajadzībām, programmas darbības nodrošināšanai un saziņai saistībā ar pieteikto vieslekciju.

Vieslekcija:

Valsts ieņēmumu dienests

Klases stunda

Tiešsaiste

Karjeras mugursoma: nodaļas vadītāja

7.-9. klase

"Iegūtās zināšanas ir liela vērtība, tās nevar atņemt!", uzskata Laura Franka, Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu pārvaldes attīstības daļas plānošanas un uzraudzības nodaļas vadītāja. 

Laura savu karjeru sāka pabeidzot Augstkalnes vidusskolu un turpināja iegūstot augstāko izglītību ekonomikā. 2008. gadā Laura uzsāka darbu VID un ir uzkrājusi vairāk kā 5 gadu vadītājas pieredzi, kur galvenie pienākumi ir iedvesmot citus darbam un ģenerēt idejas. Ikdienā Laura gatavo gardas kūkas un desertus un izbauda balles dejas. 

Nodarbībā būs iespēja uzzināt, kāda izglītība, pieredze un personības kvalitātes nepieciešamas, lai kļūtu par vadītāju un kāda ir amata darba ikdiena un galvenie pienākumi.

Nodarbības ilgums: 40 min.

Saistītās mācību jomas: Valodas, Sociālā un pilsoniskā, Matemātikas

Pēc aktīvas dalības skolēni:

  • zinās kādi darba pienākumi ir Valsts ieņēmumu dienestā Plānošanas un uzraudzības nodaļā;
  • apzināsies kāda izglītība un pieredze palīdz iegūt šādu amatu.

Iekļautās 21. gs. kompetences:

  • Rakstīšana un domu izteikšana;
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas.

Nepieciešamie resursi: interneta pieslēgums, dators ar video kameru un mikrofonu

Tiešsaistes platforma: MS Teams

Papildus informācija: 

 "Kas ir manā karjeras mugursomā?" ir nebijis individuālo nodarbību piedāvājums skolu programmas ietvaros, kurā lektori atklās kādas prasmes, zināšanas un personības kvalitātes nepieciešamas, lai veiksmīgi kļūtu par profesionāli savā nozarē, uzsverot konkrētu mācību priekšmetu zināšanu nepieciešamību savā darba ikdienā un daloties ar īpašu stāstu-atziņu, kuru lektors vēlas nodot tieši jauniešiem.

Norādītais laiks ir informatīvs un tiks precizēts lektoram ar jums sazinoties.
Pieejama ne ātrāk kā pēc 2 mēnešiem!