Pieteikt ekskursiju

Skola:

Kontaktpersona:

Iesniegtie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Skolu programmas "Dzīvei gatavs" vajadzībām, programmas darbības nodrošināšanai un saziņai saistībā ar pieteikto ekskursiju.

Ekskursija:

Finanšu laboratorija

Swedbank

Swedbank centrālā ēka, Balasta dambis 15, Rīga

Finanšu laboratorija ir jauna Swedbank sociāla iniciatīva 4.–12. klašu skolēnu finanšu pratības veicināšanai ar Escape room elementiem.

Uzzināt vairāk

Laboratorijas apmeklējums ir interaktīva ārpusskolas finanšu izglītības aktivitāte, kas papildina mācību procesu un sniedz iespēju gan iegūt jaunas zināšanas, gan praktiski nostiprināt jau esošās.

Finanšu laboratorijas pamatā ir spēle ar izlaušanās istabas (Escape room) elementiem, kurā skolēniem ir jāatbild uz dažādiem ar finanšu pratību saistītiem jautājumiem, lai atklātu kodu, kas atslēdz seifu. Atminamā koda daļas apslēptas piecās tematiskās bāzes stacijās.

Pēc Finanšu laboratorijas piedzīvojuma skolēni dosies ekskursijā pa Swedbank centrālo ēku, kur mūsdienīgās audio un video pieturās uzzinās dažādus faktus par ēku, tās vēsturi un darbiniekiem. Noslēgumā būs iespēja doties virtuālā lidojumā 25.stāvā un baudīt skatu uz Rīgu.

Finanšu laboratorijas apmeklējums ir bezmaksas un kopā ar ekskursiju ilgst 2-2,5h.

Ekskursijas plāns (PDF)