Piesakieties tiešsaistei

Skola:

Kontaktpersona:

Iesniegtie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Skolu programmas "Dzīvei gatavs" vajadzībām, programmas darbības nodrošināšanai un saziņai saistībā ar pieteikto tiešsaisti.

Tiešsaiste:

Karjeras mugursoma: nodaļas vadītāja

Valsts ieņēmumu dienests

Tiešsaistes platforma: MS Teams

40 min. nodarbībā skolēni iepazīsies ar VID nodaļas vadītājas karjeras ceļu, ikdienas darba pienākumiem un kādas personības kvalitātes nepieciešamas vadītājiem.

Uzzināt vairāk

"Iegūtās zināšanas ir liela vērtība, tās nevar atņemt!", uzskata Laura Franka, Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu pārvaldes attīstības daļas plānošanas un uzraudzības nodaļas vadītāja.

Laura savu karjeru sāka pabeidzot Augstkalnes vidusskolu un turpināja iegūstot augstāko izglītību ekonomikā. 2008. gadā Laura uzsāka darbu VID un ir uzkrājusi vairāk kā 5 gadu vadītājas pieredzi, kur galvenie pienākumi ir iedvesmot citus darbam un ģenerēt idejas. Ikdienā Laura gatavo gardas kūkas un desertus un izbauda balles dejas. 

Nodarbībā būs iespēja uzzināt, kāda izglītība, pieredze un personības kvalitātes nepieciešamas, lai kļūtu par vadītāju un kāda ir amata darba ikdiena un galvenie pienākumi.

Saistītie mācību priekšmeti:

  • informātika
  • latviešu valoda
  • programmēšana

Nodarbība norisināsies tiešsaistes MS Teams platformā. Pēc pieteikuma saņemšanas un apstiprināšanas lektore nosūtīs pieslēgšanās informāciju.

"Kas ir manā karjeras mugursomā?" ir nebijis individuālo nodarbību piedāvājums skolu programmas ietvaros. "Dzīvei gatavs", paralēli jau uzņēmumu piedāvātajām nodarbībām, nolēmis palūkoties vairāk karjeras virzienā un piedāvāt skolu klasēm tikties ar dažādiem profesiju un amatu pārstāvjiem. Tiešsaistes stundā lektori atklās gan kādas prasmes, zināšanas, personības kvalitātes nepieciešamas, lai veiksmīgi kļūtu par profesionāli savā nozarē, gan atklātu savu personīgo karjeras ceļu, kā arī uzsvērs konkrētu mācību priekšmetu zināšanu nepieciešamību savā darba ikdienā. Katras nodarbības pamatā būs kāds unikāls, īpašs stāsts-atziņa, kuru lektors vēlas nodot tieši jauniešiem.